Objavte nové možnosti pre lepší život

Kráľovské údolie je novobudovaná časť obce Malý Slavkov, kde vám ponúkame stavebné pozemky pre váš nový domov a domy pre ideálny relax. Projekt Kráľovské údolie je tou správnou kombináciou prekrásnej prírody, pohodlného bývania a výhodnej investície. V ponuke je 103 stavebných pozemkov na rodinné domy. Doprajte si kvalitné bývanie v prírode s výhľadom na panorámu našich veľhôr. Viete, že najvýhodnejší spôsob investície je kúpa vlastnej nehnuteľnosti? Ideálnym miestom je región s veľkým potenciálom rastu cien. Malý Slavkov a jeho okolie takým regiónom bezpochyby je. 


Základnou ideou projektu Kráľovské údolie je nielen príprava pozemkov na individuálnu bytovú výstavu, ale aj realizácia 18-jamkového golfového areálu, ktorého druhá etapa bude ukončená budúci rok. Atraktivita obce Malý Slavkov sa tým podstatne zvýši a vytvoria sa do budúcna predpoklady pre zhodnotenie cien pozemkov. V areáli golfového ihriska pribudnú ďalšie možnosti celoročného aj rekreačného bývania, rovnako aj priestor pre voľnočasové aktivity.

Hlavné benefity projektu

103 stavebných pozemkov v atraktívnej lokalite, 3 km od Kežmarku, 20 km od Popradu.

Kvalitná občianska vybavenosť a dopravná dostupnosť (plánovaný diaľničný privádzač).

Cenovo atraktívne pozemky so zabezpečeným hypotekárnym financovaním.

Dynamicky rozvíjajúci sa región s veľkým potenciálom rastu cien nehnuteľností.

V blízkej budúcnosti, lukratívne bývanie v susedstve 18-jamkového golfového ihriska.

Prekrásna príroda s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, neďaleko TANAPu.

Máte záujem alebo otázku? Napíšte nám.

Kontakt

Developer

WBA Property Development
Palisády 33
811 06 Bratislava
T: +421 2 3241 0031

Predaj

Malý Slavkov
M: +421 905 063 527
E: info@kralovskeudolie.sk

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.