Legenda

Golfové strediská

Hrady

Atrakcie pre deti

Aquaparky

Plesá

Lyžiarske strediská

Cyklotúra

Turistika

Jaskyne

Letiská

Obľúbená lokalita s množstvom možností

Kráľovské údolie je nová obytná štvrť, ktorá nadväzuje na existujúce domy v obci Malý Slavkov. Celý projekt je citlivo vsadený do mierneho svahu plného svetla a slnka, pričom rešpektuje charakter podtatranskej dediny. Nad celou lokalitou sa ako koruna týčia naše veľhory. Noví obyvatelia Kráľovského údolia, tak budú mať nepretržitý výhľad na panorámu Vysokých TatierObec Malý Slavkov sa nachádza približne 3 kilometre od mesta Kežmarok a asi 7 kilometrov juhovýchodne od úpätia Vysokých Tatier. Je ideálnym miestom pre bývanie s dostupnosťou okresného mesta a jeho všetkými službami vrátane škôl, obchodov, športovísk a kultúrnych zariadení.


V blízkej budúcnosti v lokalite pribudne golfový areál a s ním spojené centrá cestovného ruchu, ktoré obec a jej okolie ešte zatraktívnia a priblížia ju až k hraniciam Tatranského národného parku. Projekt golfového areálu zahŕňa množstvo atrakcií určených na rekreáciu a oddych. Wellness centrum, aqupark, tenisové kurty či iné voľnočasové aktivity, ktoré budú súčasťou hotelového komplexu. Projekt ráta s využitím lokality aj v zimnom období na bežkárske trate a jazdu na zimných skútroch.

Hlavné benefity lokality

Blízkosť okresného mesta Kežmarok (cca 3km) s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Dopravná dostupnosť autom, autobusom, blízkosť diaľnice.

Tiché a zdravé prostredie.

Pestré možnosti pre voľný čas strávený v okolitej prírode

Prekrásna vyhliadka na panorámu našich veľhôr.

Blízkosť Tatranského národného parku.

V blízkosti letisko a plánovaný diaľničný privádzač

Máte záujem alebo otázku? Napíšte nám.

Kontakt

Developer

WBA Property Development
Palisády 33
811 06 Bratislava
T: +421 2 3241 0031

Predaj

Malý Slavkov
M: +421 905 063 527
E: info@kralovskeudolie.sk

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.